Наша Адреса
Україна, м. Житомир
вул. Велика Бердичівська, 25
Зв’язок з нами
+38 (095) 593-27-87
+38 (097) 092-19-63
+38 (063) 317-62-44
+48 (16) 888-10-12
Надіслати резюме
Ми допоможемо Вам в підборі вакансії
Робота по країнах
Обирайте країну з вакансією, та збирайте речі
Польща
Вакансій 65
name
Естонія
Вакансій 1
name
Чехія
Вакансій 1
name
Німеччина
Вакансій 1
name
Угорщина
Вакансій 2
name
Південна Корея
Вакансій 1
name
Про нас
ТОВ «Тревел Енд Ворк Консалтинг»
Кадрове агентство «Мандруй - Працюй» спеціалізується на підборі кваліфікованого персоналу, рідкісних фахівців та ефективних співробітників під замовлення іноземних компаній - роботодавців. Ми завжди зацікавлені в надходженні резюме кваліфікованих фахівців і в тому, щоб кращі фахівці знаходили кращу роботу.Ми впевнені, що люди - ключовий елемент успіху наших клієнтів, тому в своїй роботі враховуємо як інтереси роботодавця, так і інтереси претендента.Процес підбору персоналу це двосторонній зв'язок рекрутера з роботодавцем і здобувачами.
При роботі з кандидатами на посаду команда «Мандруй - Працюй» дотримується наступних принципів:
Конфіденційність інформації. Всі дані про претендента передаються потенційному роботодавцю тільки з Вашої згоди;
Повнота і достовірність інформації про компанії. Ми працюємо відкрито і чесно, тому завжди надаємо претендентам тільки перевірену і достовірну інформацію про компанію, її діяльність;
Ділова етика і професіоналізм. Після проходження співбесіди агентство «Мандруй - Працюй» зобов'язується повідомити Вас про його результати і в разі, якщо Вас не прийняли на роботу, аргументувати причини відмови;
Довгостроковість співпраці. Ми націлені на тривалу взаємодію з Вами і роботодавцями. Вся надана Вами інформація зберігається в загальній базі даних і постійно оновлюється з урахуванням змін, що відбуваються у Вашому житті. Зв'яжіться з нами сьогодні і дізнайтеся більше про те, як ми сприяємо Вашому працевлаштуванню.
Ласкаво просимо!

З чого почати
Щоб ми мали можливість зараз або в майбутньому представляти Вашу кандидатуру з якої-небудь вакансії, Вам потрібно надіслати своє резюме електронною поштою на адресу: info@twc.in.ua. Ми розмістимо Ваше резюме в базі даних і зв'яжемося з вами негайно, як тільки у нас з'явиться відповідна для Вас вакансія.
Побажання:
Резюме/анкету бажано підготувати на нашим зразком. Своєчасно повідомляйте нам про зміни номерів телефонів або надсилайте оновлене резюме.
Деякі умови:
Відправляючи нам своє резюме, ви тим самим даєте згоду на обробку ваших персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р № 2297-VI.» У відносинах з клієнтами і кандидатами ми дотримуємося норм етичного кодексу.
Потрібна консультація?
Питань немає, залиште Ваші дані - ми Вам зателефонуємо