Наша Адреса
Україна, м. Житомир
вул. Велика Бердичівська, 25
Зв’язок з нами
+38 (095) 593-27-87
+38 (097) 092-19-63
+38 (063) 317-62-44
+48 (16) 888-10-12
Надіслати резюме
Ми допоможемо Вам в підборі вакансії
Робота по країнах
Обирайте країну з вакансією, та збирайте речі
Польща
Вакансій 65
name
Естонія
Вакансій 1
name
Чехія
Вакансій 1
name
Німеччина
Вакансій 1
name
Угорщина
Вакансій 2
name
Південна Корея
Вакансій 1
name
Магазини Польщі, де краще робити покупки
Приїжджаючи в будь-яке місто Польщі, одним з головних питань, яке ви можете собі поставити, в який же магазин йти купувати продукти? І головне: а де ж дешевше?
Приїжджаючи в будь-яке місто Польщі, одним з головних питань, яке ви можете собі поставити, в який же магазин йти купувати продукти? І головне: а де ж дешевше?
Мінімаркети
Małpka
Małpka, що в перекладі означає «мавпочка» - мережа мінімаркетів по всій Польщі. Більш докладно про мережі ви можете знайти на їхньому сайті: http://malpkaexpress.pl/, там же ви можете глянути де ці магазини знаходяться. У самому Кракові магазинів всього 12, сім з яких знаходяться в центрі. Магазинчики маленькі і затишні, асортимент в них не дуже великий, але такий-сякий вибір все ж є, правда ціни в них злегка кусаються, і в основному дорожче середньої на 20-30%, так що якщо вам потрібно терміново купити водички або щось то перекусити - то як би ок, але якщо робити закупівлю, то ви зробите дуже велику переплату. Małpka працює в свята - це, повірте, величезний плюс, правда, на відміну від інших магазинів, що працюють в свята, в Małpka в подібні дні вибір не найбільший. Так само в магазинах в основному є невеликі кави-апарати і стійки з хот-догами за цілком прийнятними цінами.
Żabka
Żabka - так само мережу мінімаркетів по всій Польщі. Сайт мережі http://zabka.pl/, там ви можете дізнатися більше про магазини, акції, подивитися де найближчий до вас маркет Асортимент в Żabka приблизно такий же, як і у Małpka, і ціни на тому ж рівні, але у Żabka є кілька переваг: - Наявність кафе (просто стійка з кофеаппаратом і смачними бутербродами на будь-який смак: з рибою, з ковбасою, з м'ясом, з сиром і т.д.). - Працюють у свята (повірте, це дуже серйозна перевага) і, швидше за все, в свята бувають завезення продукції, тому що магазини в такі дні не порожні (як, наприклад, та ж Małpka).
EURO Sklep
EURO Sklep, в перекладі «Європейський магазин», невелика мережа, яка представлена ​​в Кракові всього декількома магазинами, в основному в спальних районах. Сайт у мережі зовсім не інформативний: http://www.eurosklep.eu/ Що стосується самих магазинів, то асортимент і ціни в них такі ж, як і в перерахованих вище, з тією лише різницею, що тут періодично можна потрапити на різні цікаві акції, і взяти за безцінь.
Carrefour Express
Ще одна велика мережа мінімаркетів в Кракові - Carrefour Express. За версією офіційного сайту їх в Кракові - 28, за фактом ж, на карті відзначені всього 10, і все в самому центрі міста: http://www.carrefour.pl/wyszukajsklepy... Асортимент в них дійсно вище, ніж в інших дрібних магазинах, але ціни, все ж кусаються.
Kefirek
Kefirek - мережа з майже двох десятків мінімаркетів, які можна знайти як в центрі, так і спальних районах. Детальніше про мережу можете глянути на сайті: http://www.kefirek.pl/ За асортиментом і цінами - дуже схожий на мережу Małpka.
Biedronka
Biedronka, або в перекладі «Сонечко», мережа маркетів по всій Польщі, з іспанським капіталом, але не дивлячись на це, саме в Biedronka ви можете знайти величезну кількість саме польських молочних продуктів, напівфабрикатів, солодощів і тд. Сайт мережі: http://www.biedronka.pl/ Відмінні риси Biedronka - це дуже велика кількість якісної продукції власної торгової марки, а так само постійні акційні пропозиції на дійсно потрібні товари (наприклад, влітку - на товари для гриля, восени - на товари для школи, і т.д.).

Товари, які дешевше купувати в Biedronka:
- Молочна продукція торгової марки «Biedronka»;
- Вода;
- Слабоалкогольні напої;
- Напівфабрикати торгової марки «Biedronka».
Lidl
Lidl - всесвітньо відома німецька мережа, яка, по правді, залишає про себе двояке враження. Начебто вибір в магазинах і непоганий, але вибрати нічого, ніби і ціни непогані, але в той же Biedronka - дешевше. Щоб не бути голослівними - дивіться і вирішуйте самі: http://www.lidl.pl/pl/index.htm


Товари, які дешевше купувати в Lidl:
- Овочі (але є питання якості);
- М'ясо.
Lewiatan
Lewiatan - мережа маркетів, що покриває весь Краків. За розмірами магазини мережі приблизно рівні вищезазначеним Biedronka і Lidl, але колосально програють їм за асортиментом, і ще більше за цінами. У мережі є акції, про які можна почитати на сайті: http://www.lewiatan-m.com.pl/, але, якщо зовсім чесно, це особливо магазин не рятує і створюється враження, що Lewiatan виживає виключно за рахунок величезного покриття . Товари, які дешевше купувати в Lewiatan: таких не виявлено.
Kaufland
Kaufland - мережа супермаркетів, яка в Кракові налічує 4 магазини. Проблема магазину Kaufland, в якому ми були - бажання запхнути асортимент супермаркету в невелике приміщення так, щоб мінімум його чверть віддати в суборенду, як результат тісно і незатишно. Асортимент - цілком нормальний, і більше ніж в Lidl і Biedronka, але за цінами Kaufland дочиста програє мережі Biedronka, при тому не тільки в плані загальних товарів, але і коли мова йде про власну продукцію (якість якої, до слова, теж кульгає). Сайт мережі: http://www.kaufland.pl/ Товари, які дешевше купувати в Kaufland: таких не виявлено.
Carrefour Market
Carrefour Market - це супермаркети мережі Carrefour, які від Carrefour Express відрізняються асортиментом і наявністю акційних пропозицій. Сайт мережі той же: http://www.carrefour.pl/

Відмітна характеристика Carrefour - наявність відразу 4-х власних торгових марок:
- Carrefour
- Jakość z Natury Carrefour
- Reflets de France
- Nasza Wędzarnia
Що стосується якості - сказати не можемо, не пробували. Товари, які дешевше купувати в Carrefour: таких не виявлено
Гіпермаркети
Auchan
Що таке гіпермаркет Auchan і що там можна знайти знають більшість українців. Auchan в Польщі - точно такий же. Величезна кількість товарів (половина з яких вкрай сумнівної якості в різних споживчих категоріях, кафе і повільні касири. Своїх торгових марок в Auchan дві: «Auchan» і аналог нашої «кожен день». І якщо перша - це товари більш менш нормальної якості, то товари інші краще не вживати (не дивлячись на привабливу ціну).

Товари, які дешевше купувати в Ашані:
- Риба;
- Напівфабрикати;
- побутова хімія;
- Інше - теж дешевше, але питання в якості.
Tesco
Tesco - відома в світі британська мережа. У центрі Tesco немає, так що для відвідування даного магазину доведеться трохи покататися, або, що зручно, скупитися у них на сайті і замовити доставку. Сайт мережі: http://www.tesco.pl/ Що стосується асортименту, він менше ніж в Auchan, але, незважаючи на це, вибір все ж величезний. За цінами так само програє Auchan, а за деякими видами товару і мережі Biedronka, але є один великий плюс, точніше два - це локальні торгові марки «Value» і «Tesco», чия продукція вкрай дешева за ціною, але, на подив - досить високої якості.

Товари, які дешевше купувати в Tesco:
- ковбасні вироби;
- сири;
- крупи;
- чай кава;
- елітний алкоголь;
- солодощі;
- консерви.
REAL
Гіпермаркети REAL є в Польщі, є навіть сайт http://www.real.pl/.
Резюмуючи, скажімо так, для щоденних закупівель ми використовуємо мережу Biedronka, яка, незважаючи на не дуже великий вибір, все ж радує і цінами, і акціями, і наявністю дуже якісною власною продукцією. Що стосується глобальних закупівель, то ми ходимо все ж Tesco, а не Auchan, тому що в Tesco все ж на порядок вище якість власної продукції, а вибір товарів, який відразу здається менше, за фактом той же, тому як Auchan просто завалений великою кількістю нікому не потрібних і неякісних товарів.
Потрібна консультація?
Питань немає, залиште Ваші дані - ми Вам зателефонуємо