Наша Адреса
Україна, м. Київ
вул. Жилянська 126/23 офіс 311
Вокзальна
Зв’язок з нами
+38 (050) 465-95-00
+38 (067) 462-00-69
+38 (093) 170-15-26
+48 (16) 888-10-12
Надіслати резюме
Ми допоможемо Вам в підборі вакансії
Робота по країнах
Обирайте країну з вакансією, та збирайте речі
Польща
Вакансій 65
name
Естонія
Вакансій 1
name
Чехія
Вакансій 1
name
Німеччина
Вакансій 1
name
Угорщина
Вакансій 2
name
Південна Корея
Вакансій 1
name
Польский номер телефону. Який мобильний оператор обрати?
Крім проїзного, відразу по приїзду необхідно придбати і польський номер телефону...
Крім проїзного, відразу по приїзду необхідно придбати і польський номер телефону. Причини прості - вам в будь-якому випадку необхідно буде домовлятися з ріелтором або господарем квартири, яку ви хочете зняти і домовлятися про зустрічі, дзвонити роботодавцю і т.д.

Вибираючи польський мобільний оператор, потрібно відразу визначитися - що конкретно вам від нього потрібно. В принципі, як і в Україні, потрібно розуміти, в якій
мережі ви будете частіше дзвонити (моя порада: розраховуйте на мобільну мережу, якою користується ваш роботодавець), чи потрібні
вам безкоштовні смс, інтернет, часто ви взагалі будете телефонувати.

Особисто для нас дуже важливим був момент з наявністю мобільного інтернету (це і карта незнайомого, міста, і перекладач) і можливість безкоштовно дзвонити всередині мережі. Таким чином, наш вибір припав на ...
Мобільний оператор PLAY
Вибравши оператор, ми досить швидко вибрали і пакет, який називається «Play na Kartę». Якщо коротко, то «Play na Kartę» - це:
Вартість пакета 5 злотих, які відразу зараховуються на ваш рахунок;
Перші 7 днів безкоштовного користування всіма послугами пакета;
2 ГБ мобільного інтернету (до слова, досить швидкого);
Безкоштовні дзвінки в мережі PLAY;
Безкоштовні смс в мережі PLAY;
Вартість послуги - 14 злотих на місяць.
Так само у PLAY є маса інших пакетів, з якими можна буде ознайомитися на їхньому сайті. По правді кажучи - саме PLAY рекомендують більшість українців, які живуть у Польщі. Ми - не виняток.

Але, якщо б ми розповіли тільки про PLAY, пост був би трохи однобоким. Тому, ось ще кілька мобільних операторів, які є в Польщі:
Мобільний оператор ORANGE
Всесвітньо відомий оператор, але у нього є кілька мінусів, завдяки яким ми відразу ж відмовилися від ідеї його підключати, а саме:
Висока вартість стартового пакету (30 PLN);
Мала кіл-тьінтернету в дешевих пакетах;
Необхідність підписувати контракт.
Можливо, ми не зовсім вірно зрозуміли інформацію і насправді ORANGE дуже навіть крутий. Судити не будемо. Подивіться тарифи самі.
Мобільний оператор T-MOBILE
Ще один відомий оператор. Що сподобалося - є і контракт і передоплата. Тарифи на передоплату непогані, але знову-таки, трохи не влаштував інтернет. Якщо вам він не є принциповим - беріть, не пошкодуєте.
Мобільний оператор KLUCZ
Про оператор KLUCZ ми до приїзду в Польщу нічого не чули, але зате тут фірмові ларьки цього оператора майже на кожному повороті :) У KLUCZ непогані (щодо всіх інших) міжнародні тарифи. Що ж стосується основних тарифів, то нас дуже збентежило як таке наявність інтернету WAP. Що стосується самого тарифу на мобільний інтернет - то 2 ГБ будуть коштувати вам близько 419 злотих (нагадаю, у PLAY - 14 злотих) якщо ви не користуєтеся окремим пакетом. З окремим пакетом 2 ГБ інтернету - обійдеться вам в 15 злотих. По правді, ми не зовсім зрозуміли - це йде разом з основним пакетом послуг, або додатково.
Потрібна консультація?
Питань немає, залиште Ваші дані - ми Вам зателефонуємо