Наша Адреса
Україна, м. Житомир
вул. Велика Бердичівська, 25
Зв’язок з нами
+38 (095) 593-27-87
+38 (097) 092-19-63
+38 (063) 317-62-44
+48 (16) 888-10-12
Надіслати резюме
Ми допоможемо Вам в підборі вакансії
Статті
Корисна інформація
Країни
Оберіть статті по країнам
Як відкрити рахунок у Польському банку
Польща
Рано чи пізно, але перед усіма, хто приїхав жити і працювати в Польщі постануть питання
Як відкрити рахунок в польському банку?
Що для цього потрібно?
І найголовніше - який банк вибрати?
Який банк вибрати для відкриття рахунку в Польщі? Отже, щоб не загубитися у всьому розмаїтті банків, які є в Кракові, ми почали шукати такий, який відповідає наступним критеріям:

— Відкриває рахунки іноземцям;
— Для відкриття рахунку не обов'язковий PESEL (тому що зараз процедура отримання PESEL змінилася і не всі іноземці його мають);
— Має хороший інтернет-банкінг (що дуже важливо, особливо для тих, чий рівень розуміння польської мови не надто високий).
Під наші критерії ідеально підходить Millenium Bank.
Сайт Банку: https://www.bankmillennium.pl/
Приїхавши в банк, йдемо до найближчого працівника і говоримо, що нам потрібно відкрити рахунок.
Тут перше питання: «а як сказати якщо я не знаю польську?». Питання хороше. Тоді треба уточнити: чи говорить працівник англійською.
Якщо поляки вам сором'язливо кажуть, що по англійськи вони можуть спілкуватися «a little» - це значить, що вони говорять трішки краще, ніж середньостатистичний викладач англійської в київській школі.
Якщо ж ви не говорите і англійською - озбройтеся мобільним інтернетом (наприклад, дешевий мобільний інтернет у оператора PLAY) або попросіть когось із знайомих вам перевести, так як на українській або російській тут мало хто говорить.
Пояснивши працівнику, який рахунок і навіщо нам потрібен, власне оформляємо. На все про все у вас піде приблизно півгодини якщо ви один, і хвилин 45 - якщо ви удвох (так як повторювати про переваги і недоліки того чи іншого тарифу немає необхідності).


Які документи потрібно мати для відкриття рахунку в польському банку?
По-хорошому, досить буде мати з собою тільки свій закордонний паспорт. Його відсканують і перепишуть з нього дані. Іншу інформацію ви зможете дати і без інших супровідних документів, а саме:
Ім'я та прізвище матері;
Дівоче прізвище матері;
Ім'я та прізвище батька;
Адреса проживання в Україні: місто, індекс, вулиця, номер будинку і квартири;
Якщо ви вже влаштовані на роботу, то назва фірми на якій ви працюєте для того щоб банк зробив повідомлення для роботодавця про відкриття рахунку ;
Ваш польський номер телефону (це, як і в наших банках, необхідно для активації рахунку);
Вашу адресу проживання в Польщі (потрібна буде для того, щоб надіслати вам пластикові карти).
 
Самі пластикові карти виготовляються протягом кількох днів, і приблизно через тиждень вам їх надішлють поштою на зазначену адресу проживання.

Після оформлення контракту вам розкажуть як користуватися інтернет-банкінгом (сам інтернет банкінг в Millenium Банку схожий на Приват24, достатньо простий і інтуїтивно зрозумілий): допоможуть зробити перший логін на сайт і покажуть основні функції інтерфейсу. Власне все - рахунок відкритий. Працівник банку про всяк випадок дає свою візитку і каже дзвонити або писати на пошту, якщо будуть питання, або ж просто заходити в відділення.скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Потрібна консультація?
Питань немає, залиште Ваші дані - ми Вам зателефонуємо